Битва Агротитанів 7-8 вересня 2017

На початку вересня 2017р. компанія «РОПА Україна», яка є офіційним дилером техніки HORSCH, прийняла участь у масштабному заході «Битва Агротитанів 2017» в с. Степове, що на Тетіївщині.

 

Були проведені випробування сільськогосподарської техніки. «Битва Титанів 2017» зібрала понад 1600 учасників та 65 компаній-партнерів. Було представлено понад 125 одиниць техніки в дії. Компанія «РОПА Україна» приймала участь у польових випробуваннях з демонстрацією техніки HORSCH, мета даних випробувань презентувати аграріям нові технічні досягнення для підвищення рентабельності виробництва. В рамках практичної демонстрації техніки «Битва Титанів 2017» від компанії «РОПА Україна» була представлена ґрунтообробна техніка:

Horsch Joker 8 RT;

Horsch Terrano 5 FM

Посівна техніка:

Horsch Focus 6 TD

Horsch Maestro 24 SW

Участь в даному заході дала можливість продемонструвати переваги техніки HORSCH, а також підкреслити професіоналізм та високий рівень кваліфікації менеджерів з продажу та сервісних спеціалістів, тому що бездоганна робота навіть найкращої техніки залежить від якості сервісу, яку наша Компанія гарантує своїм клієнтам.