День захисту дітей

День захисту дітей

Діти – це квіти нашого життя! І це не просто гарна фраза. Діти – це найголовніший скарб нашого суспільства.

Де́нь за́хисту діте́й, також «День дітей», «Дитячий день» — свято в різних країнах світу. В Україні відзначається щорічно 1 червня з 1998. 1 червня відзначають також «Міжнародний день захисту дітей». 

До свята "РОПА Україна" організувала на своїй базі "світ дитинства" і запросила на нього дітей співробітників та дітей із сіл Полковниче, Плосківське та Ясенівка.

 

Діти залюбки були задіяні в конкурсах, які проводили аніматори, фотографувалися  з улюбленими героями. Час пролетів швидко, але був наповнений чарівним дійством та дитячим сміхом. Наприкінці дітки смакували солодку вату та морозиво. 

 

Которотко про історію створення свята. Рішення про проведення Міжнародного дня захисту дітей було прийнято на Всесвітній конференції, присвяченій питанням благополуччя дітей, що проводилася в Женеві 1925 року. Чому це дитяче свято було вирішено відзначати саме 1 червня? За однією з версій, 1925 року Генеральний консул Китаю в Сан-Франциско зібрав групу китайських дітей-сиріт і влаштував для них святкування Дуань-у цзе (Фестивалю човнів-драконів), дата якого саме припала на 1 червня. Завдяки щасливому випадку день збігся і з часом проведення «дитячої» конференції в Женеві.