Літній відпочинок на Азовському морі 2017

В рамках програми нематеріальної мотивації співробітників, Компанія «РОПА Україна» вже традиційно організовує літній відпочинок.

 

Цього року місцем відпочинку було вибране Азовське море, а саме с. Геніческа Гірка в Херсонській області. Група із 32 чоловік насолоджувалася теплим морем і красотою Арабатської  стрілки.  

В рамках відпочинку були проведені цікаві екскурсії по унікальним місцям Арабатської стрілки. 

"Рожеве озеро"

Це озеро вважають залишками стародавнього Лемурійського моря, тому називають Лемурійське озеро. Вода тут особлива – цілюща і дуже корисна для здоров’я.

Вода в рожевому озері це фактично ропа – у ній 35% солі, під ногами відчуваються її кристали. Ропа насичена мінералами, солями хлористого магнію та калію, йодистого натрію, бромистого магнію і кислотами.

Характерний рожевий відтінок надають цьому озеру водорості, багаті каротинами, які дуже корисні для організму. Це провітамін А – вітамін молодості, він нормалізує зір, покращує шкірні структури.

"Термальні води"

У 80-х роках біля міста Генічеськ, прорубали свердловину глибиною приблизно 1500 метрів, і знайшли гейзер, температура води в ньому становила 85 градусів. Вчені в своїх лабораторних дослідженнях довели, що за своїми властивостями вода абсолютно унікальна. В незалежності від пори року, з надр землі б'є цей гейзер і температура досягає в середньому 80-90 градусів. Цілий рік у людей є можливість прийняти лікувальні ванни під відкритим небом. Правда вода в цій місцевості дуже активна і лікарі не рекомендують приймати їх більш ніж 10 хвилин.

"Солоне озеро"

Концентрація солі в цьому озері на стільки велика, що люди, які не вміють плавати, з легкістю тримаються на поверхні озера. Всі ці чудеса природи відбуваються через солі, що сильно підвищують щільність води. Цікаве відчуття, коли лежиш у воді і не тонеш, як у Мертвому морі. Після таких процедур люди отримують масу задоволення, також відмічено що подряпини і рани, заживають швидше. Лікувальні властивості солоного озера пов'язано також зі збільшеним вмістом йоду.

 

Цікаве і веселе було і колективне катання на "банані".

А на діток чекав приємний сюрприз - похід до дельфінарію.