Міжнародні дні поля в Україні 21-23 червня 2017

Вперше на Україні пройшла виставка  "Міжнародні дні поля"  21-23.06.2017 в Дослідницькому. 

Протягом трьох днів виставку відвідали чимало почесних гостей, серед яких - заступник Міністра аграрної політики та продовольства України Олена Ковальова, радник з питань Східної Європи, Центральної та Східної Азії Федерального міністерства продовольства та сільського господарства Німеччини Юдіт Конс, голова департаменту міжнародних проектів Федерального міністерства продовольства та сільського господарства Німеччини Доріс Хеберле, голова ГО «Аграрний союз України» Геннадій Новіков, президент асоціації «Український клуб аграрного бізнесу» Алекс Ліссітса.
В «International Field Days Ukraine 2017» взяли участь більше 100 компаній з 8 країн світу, що презентували новітні технології та рішення близько 3,5 тисячам професійним відвідувачам з України, Молдови, Болгарії, Німеччини та Франції.

І звісно "РОПА Україна"  не оминула цей захід. Було представлено:

1) Універсальний розкидач органічних добрив компанії BERGMANN TSW 5210 S.

Універсальні розкидачі «Бергманн» з конічними суцільно сталенними валами застосовуються скрізь, де потрібно акуратне внесення матеріалів в великих обсягах. Пропонується широкий асортимент моделей вантажопідйомністю від 6 до 34 тонн. Залежно від типу матеріалу і способу внесення причепи можуть комплектуватися різними розкидачами. 

2) Культиватор власного виробництва Alligator - ширина захвату 9 м, якісно розпушує грунт і підготовляє рівне посівне ложе. 

 

3) НОВИНКА!!! Вперше на Україні 2-х рядний картоплезбиральний комбайн ROPA KEILER 2. Цей комбайн надійний і підходить навіть для копання молодої картоплі, а вона потребує дбайливого збирання.  

  • Глибина копання кожного ряду регулюється незалежно один від одного
  • Бережне і ефективне очищення
  • Розсувна вісь і автоматичне вирівнювання на схилах
  • Прекрасна оглядовість і доступ до вузлів машини
  • Зручна і регульована по висоті майданчик для персоналу
  • Оптимально дбайлива завантаження бульб картоплі
  • Зручна транспортування і невеликий радіус розвороту