Новости и события

Новости и события

Компанія «РОПА Україна» готувалась для святкування новорічних свят:

Наприкінці грудня Компанія «РОПА Україна» готувалась для святкування новорічних свят: створення новорічної атмосфери, привітання клієнтів, співробітників та їх діточок з прийдешніми новорічними святами та звичайно ж новорічного корпоративного відпочинку.

Подробнее...Буковель

В рамках програми нематеріальної мотивації співробітників, Компанія «РОПА Україна» вже традиційно, шостий рік поспіль організовує активний зимовий відпочинок на гірськолижному курорті Буковель.

Подробнее...Конкурс дитячих малюнків під назвою «Новорічно Різдвяна Феєрія»

Напередодні новорічних свят Компанія «РОПА Україна» вже традиційно проводила конкурс дитячих малюнків під назвою «Новорічно Різдвяна Феєрія». В період з 11 листопада по 28 листопада маленькі учасники, віком до 14 років творили свої новорічні шедеври і пе

Подробнее...Завершено голосування за дитячі малюнки

Завершено голосування в конкурсі "Новорічно-Різдвяна Феєрія"

Подробнее...Конкурс дитячих малюнків

Розпочалося інтернет голосування за дитячі роботи в конкурсі "Новорічно-різдвяна феєрія"

Подробнее...День Українського Козацтва

14.10.2016р. вся Україна відзначала свята – День Українського Козацтва, День захисника України та Покрови Пресвятої Богородиці!

Подробнее...День козацтва

Щиро вітаємо Вас із Днем Українського Козацтва, Днем захисника України та Покрови Пресвятої Богородиці - світлим і радісним днем! Це свято уособлює мужність і героїзм оборонців та визволителів рідної землі впродовж всієї багатовікової української історії

Подробнее...