РОПА Україна на виставці АГРО 2018

РОПА Україна на виставці АГРО 2018

6-9 червня 2018  року в м. Києві пройшла міжнародна агропромислова виставка АГРО-2018, в якій компанія "РОПА Україна" прийняла участь.

Виставка «АГРО-2018» — найбільша агропромислова виставка в Україні та Східній Європі, виступає ефективною платформою для вдосконалення виробництва, впровадження інновацій, презентацій новинок в усіх сферах АПК України, діловим заходом, що відкрив можливості для співпраці з країнами – лідерами світового аграрного сектору, а також унікальною нагодою для діалогу між приватним бізнесом і державою, асоціаціями та іноземними представниками.

На стенді було представлено наступну техніку:

1) Культиватор власного виробництва ALLIGATOR 6KM - НОВИНКА 2018 року. Культиватор використовують для передпосівного обробітку ґрунту і агрегат відмінно справляється  з підготовкою посівного ложе, а саме: розпушуванням ґрунту, подрібненням грудок, вирівнюванням поверхні, аерації ґрунту і  створює умови капілярного підтягування вологи. Техніка працює  на глибині від 1 до 12 см і регулюється гідравлічно. Для роботи з культиватором  потрібен трактор потужністю 140-180 к.с.

2) Сівалка HORSCH Pronto 6 DC - універсальна посівна техніка для різних умов експуатації. Pronto DC за 1 прохід здійснює: передпосівний обробіток ґрунту, локальне внесення добрив, ущільнення посівного ложа, висів насіння,  адресне прикотування.

3) Техніка BERGMANN – перевантажувач для цукрового буряку BERGMANN  RRW 400 та перевантажувач для зернових культур BERGMANN GTW 330. Також був представлений BERGMANN TSW 5210 S – розкидач органічних добрив. Перевага цієї техніки полягає у високій продуктивності за рахунок професійно-технічних рішень.

4) Техніка для кормозаготівлі KRONE – косарка KRONE Easy Cut 3210 CRi із вальцевою плющилкою та рулонний прес-підбирач KRONE Comprima F 125 XC.

Результат виставки – згуртована робота команди #ROPAteam, проведені переговори з існуючими та майбутніми партнерами, нові знайомства та зустрічі зі старими друзями.