Збір врожаю з ROPA Keiler2 без пошкоджень

Збір врожаю з ROPA Keiler2 без пошкоджень

     Картоплезбиральний комбайн ROPA це найнеобхідніша техніка при збиранні врожаю. Оскільки картопля є однією з найбільш популярних сільськогосподарських культур, отож процес збирання врожаю важко собі уявити без використання спеціальної техніки. Застосування механізованих способів збору картоплі істотно полегшує роботу фермерів, дозволяючи економити трудовитрати. Автомат ведення по гребеню, автоматичне повернення коліс у центральне положення, автоматичне вирівнювання, автоматичне заповнення бункера - ці та багато інших опцій полегшують роботу трактористів та роблять її набагато єфективнішою та якіснішою. Подібна техніка широко використовується на великих сільськогосподарських підприємствах України та Европи .
    Компанія ТОВ «Біотех ЛТД» Бориспольский район с.Городище використовують причіпний комбайн Keiler2 компанії ROPA. Під картоплею в господарстві зайнято близько 500 га.
Загальне керівництво товариством здійснює доктор сільськогосподарських наук, професор Бикін Анатолій Вікторович. 
    Вибір цієї марки обумовлений перш за все якістю роботи комбайна. «Перед покупкою ми оцінювали роботу ROPA Keiler2 на різних польових демонстраціях, і залишилися задоволені. На наш погляд, якість роботи цього комбайна вище, ніж у аналогів основних конкурентів , зокрема, за показниками втрат та травмування картоплі .(Анатолій Вікторович)
    12 вересня було перевіренно Keiler2 «Електронною картоплиною» - це технологія контролю якості збирання врожаю, яку застосовує ООО "Чіпси Люкс". Цей чутливий датчик, що повторює форму бульби, завантажують в комбайн, а потім з його допомогою відстежують весь шлях руху картоплі на яких дільницях були удари, яка була їх частота. Комбайн ROPA показав мінімальку кількість пошкоджень на надскладних ділянках поля з великою кількістю грудки та ботви.
    У ТОВ «Біотех ЛТД» успішно використовують картоплезбиральний комбайн Keiler2 виробництва компанії ROPA (Німеччина).