Каталог продукціїВідділ продажуЗапчастиниСервісКонтакти Зв'язатися
location_on
Меню

Новини

03.07.2024
Деякі агропромислові господарства змушені збирати врожай взимку. Вважається, що це нестандартне завдання, яке бажано не виконувати в цю пору року, оскільки воно пов'язане з безліччю труднощів.
Детальніше
17.06.2024
Збирання врожаю на схилах відрізняється від робіт на рівній місцевості та має деякі особливості. Знаходження комбайна на схилі - це небезпечно та може спричинити серйозні проблеми, якщо не дотримуватися певних правил.
Детальніше
08.06.2024
Ярова пшениця — значуща сільськогосподарська культура завдяки своїм високим урожаям та якісним характеристикам. Зерно має відмінні хлібопекарські та круп'яні властивості, включає значну кількість білка (14–18%) та клейковини (28–40%).
Детальніше
08.06.2024
Щороку перед фермерами на агропідприємствах України постає одне й те саме питання: як прибрати злакові бур'яни. Багаторічні та однорічні рослини шкодять культурним посівам, знижуючи їх на 10-50%, впливають на кількість і якість врожаю. 
Детальніше
01.06.2024
Просівна сівалка призначена для посіву таких культур, як буряк, кукурудза, соняшник або соя. Вона зазвичай випускається у вигляді навісного обладнання із секційною конструкцією.
Детальніше
19.05.2024
Культиватори для передпосівної підготовки призначені для обробітку ґрунту перед посівом. Їхнє головне застосування — культивація ґрунту після виконання таких робіт, як дискація, глибоке розпушування, оранка та інші осінні та весняні передпосівні заходи.
Детальніше
1
09.05.2024
Недавно наші сервісні спеціалісти відвідали навчання в Німеччині з самохідної подрібнювальної установки Albach. Такий підхід – не просто стандарт, а наш принцип, який ми дотримуємося з початку діяльності!
Детальніше
1
05.05.2024
З настанням Великодня хочемо побажати вам найсвітліших та найтепліших вражень! Нехай це свято принесе в ваші домівки мир та злагоду, а серця наповняться радістю та надією на краще. Нехай кожен миттєвий момент цього свята наповнить ваші серця теплом та любов'ю! З найкращими побажаннями, РОПА Україна.
Детальніше
1
02.05.2024
Студенти кафедри агроінженерії Уманського Національного Університету Садівництва поглибили свої знання про сучасну сільськогосподарську техніку завдяки лекції, проведеній сервісним спеціалістом нашої компанії.
Детальніше