Дискова борона HORSCH Joker RT та HD

csm_Titel-Joker-RT_d16761621b
23.09.2019

Дискова борона HORSCH Joker RT та HD

Дискові борони HORSCH Joker відповідають усім вимогам обробки стерні: зберігають вологу ґрунту, стимулюють вихід падалиці та бур’яну, перемішують післяжнивні залишки із верхнім шаром землі. Обладнання розбиває ґрунт на дрібні грудки на полях з великою кількістю соломи. Якісно обробляє ґрунт перед посівом та закладанням добрив.

Компанія “РОПА Україна” є дилером техніки HORSCH та займається продажем і сервісним обслуговуванням ґрунтообробної, посівної техніки та обприскувачів з 2008 року. Частину наших пропозицій з продажу дискових борон та іншої техніки преставлені на цьому порталі: https://autoline.com.ua/ropa/.

Протягом тривалого часу ми співпрацюємо зі спеціалізованою площадкою Autoline, де також представлена техніка інших брендів, яку ми постачаємо: BERGMANN – для внесення органічних добрив та перевантажувальні причепи, ROPA – бурякозбиральна техніка, KRONE – техніка для кормозаготівлі, а також культиватор ALLIGATOR власного виробництва.

Дискові борони HORSCH Joker: різновиди, особливості, технічні характеристики

Німецька компанія випускає лінійки HORSCH Joker HD та RT порівняно недавно. У дисків конічна форма, яка забезпечує постійний кут атаки 170. Підшипники, що не потребують обслуговування та знаходяться у власній мастильній ванні, збільшують термін служби обладнання при обробці поля.

Особливість серії RT – це можливість опціонально встановити перед дисковою бороною каток діаметром 300 мм, котрий складається з декількох секцій, встановлених по всій робочій ширині машини. 6 ріжучих ножів спрямовані під невеликим кутом відносно вісі котку. Це дозволяє урівноважити сили протидії та зберегти незмінно високу якість попереднього подрібнення в найважчих умовах. Коток-подрібнювач рекомендується для використання на полях після збирання рапсу та соняшнику.

Дискова борона Joker RT швидко і точно обробляє стерню. Серед її особливостей:

 • подвійні опорні колеса витримки заданої глибини;
 • компактна техніка з вирівнюючим ефектом;
 • максимальна робоча ширина – 12,25 м;
 • гумові амортизатори стійок дискової системи продовжують термін служби машини і дозволяють копіювати поверхню ґрунту;
 • висока прохідність завдяки попарному кріпленню дисків;

Диски серії HD мають діаметр 62 см. Це на 10 см більше, ніж у лінійки RT. Завдяки цій особливості добре ріжуть пожнивні залишки та інтенсивно перемішують їх ґрунтом навіть у випадку більших об’ємів органічного матеріалу (довгі стебла, що залишилися після збору кукурудзи).

Німецька компанія розширила серію дискових борон Joker HD із шириною захвату у 5, 6 і 7 м. Серед особливостей лінійки:

 • використовується з трактором потужністю 180 к.с.;
 • робоча ширина – від п’яти до семи метрів;
 • висока прохідність завдяки оптимальному розташуванню нерухомих компонентів у робочій області;
 • робоча швидкість – до 20 км/г.

Борона Joker від Horsch використовується при обробці стерні та підходить для інтенсивної обробки ґрунту на глибину до 15 см.

Основні переваги борон HORSCH Joker.

Дискові борони німецького виробника вирізняються компактними розмірами і тяжкою, тривкою рамою, що має необхідну вагу для забезпечення стабільної роботи на глибині з більшим навантаженням.

Нове шасі, розташоване між дисками та валом, має ряд переваг:

 • Сили рівномірно розподіляються, що захищає борону від трясіння;
 • Центральна частина гарантує плавний хід і керованість, що дозволяє працювати з подвійним валом.