Укр
Каталог продукціїВідділ продажуЗапчастиниСервісКонтакти Зв'язатися
location_on
Меню

ALBACH Diamant 2000 мобільний цех на колесах

19.05.2023

Добра новина для компаній, які займаються виробництвом та реалізацією трісок для твердопаливних котлів. З кінця минулого року  компанія «РОПА Україна» представила на українському  ринку  абсолютно нову високопродуктивну машину – ALBACH Diamant 2000, яка є подрібнювальною установкою №1 у світі й випускається на однойменному підприємстві в Німеччині (Баварія).

Diamant відрізняється від інших машин, що працюють у цій галузі. Багато аналогів базуються на перероблених автомобілях з великою кількістю додаткових пристроїв, але ALBACH Diamant 2000 – це справжній комбайн, який може пересуватися по лісах, лісосмугах, автострадах або майданчиках зі швидкістю до 80 км/год і миттєво перетворюється на мобільний цех для переробки деревини на місці. Крім того, Diamant має всі необхідні сертифікати, що дозволяють йому рухатися по дорогах загального користування.

Запорукою високої прохідності по бездоріжжю є потужний і водночас економний дизельний двигун останнього покоління MAN 790 к. с., а також ходова частина, в основі якої система постійного повного привода з незалежним гідромеханічним приводом на дві головні осі.

Комбайну не потрібні асистенти, як в інших машинах, котрі подають матеріал на ротор подрібнювача, оскільки машина має гідравлічний кран-маніпулятор. Кран може діставати деревину діаметром до 80 см на максимальній відстані 10,1 м та подавати її на робочий стіл машини. Потужний ротор працює в режимі до 500 об./хв. Він може комплектуватися 6, 8, 12 ножами залежно від завдань. Це дає змогу дробити деревину на тріску фракцією від 15 мм до 100 мм, але оптимальною в умовах України є 30–40 мм. Тримачі ножів змінні. Їх можна адаптувати для подрібнення різних матеріалів, щоб забезпечити найкращий можливий результат. Є прискорювач подрібненого матеріалу. Робота машини програмується відповідно до умов і завдань: твердість дерева, фракція тріски,число оборотів двигуна та ротора з допомогою бортового комп’ютера.

Кабіна розташована на висоті 4 м, при роботі підіймається на 4,8 м, що дає змогу контролювати виконання роботи.

Серед інших переваг:

 • привод ходу без карданного вала;
 • центральне змащування;
 • швидка заміна ножів;
 • шнеки, що не потребують обслуговування;
 • додаткове просування поперечними шнеками;
 • гідравлічні прямі приводи (крім ротора подрібнювача);
 • автоматичне вирівнювання тиску виносних опор;
 • переміщення деревини від столу подачі до ротора без втрат;
 • безланцюгові приводи;
 • концепція збалансованого освітлення з 32 робочими лампами.
 • можливість руху заднім ходом при повернутому сидінні водія для роботи в лісосмузі;
 • автоматичне увімкнення реверса вентилятора охолодження; автоматичне вимкнення або ввімкнення  стоянкового гальма.

Компанія «РОПА Україна» надає послуги подрібнювальної установки.

З питань придбання подрібнювальної установки звертатися: 067 323 82 34

З питань оренди подрібнювальної установки: 067 351 80 90