День поля 13.08.2019

13.08.2019

6 серпня 2019 року компанією «РОПА Україна» був проведений День поля в с. Юрківці  Чемеровецького району Хмельницької області. Захід проходи на базі господарства “УКРАЇНА-АГРО-2С” за підтримки Присяжного Володимира Броніславовича і Скринчука Олега Леонідовича  та компанії ХОРШ Україна.

https://ropa.in.ua/wp-content/uploads/2019/08/dsc_0006.jpg

До уваги гостів на заході було представлено 7 одиниць техніки HORSCH та культиватор власного виробництва ALLIGATOR 9 KM.

Було проведено демопоказ техніки:

  1. ALLIGATOR 9 KM

Культиватор призначений для передпосівного обробітку ґрунту. Демонстрація проводилася по оранці, на якій культиватор сформував рівномірне посівне ложе,  вирівняв поверхню за рахунок 3 вирівнюючих планок та подрібнив грудки за допомогою переднього трубчастого котка Ø500 мм та  заднього подвійного кільчасто-шпорового котка Ø435 мм. Максимальна глибина обробітку до 12 см.

2. HORSCH Joker 6 RT

Дискова борона, яка має ножі для подрібнення пожнивних решток та 2 ряди дисків Ø52 см, які забезпечують оптимальне перемішування та вирівнювання поверхні формуючи    мілкокомковатий ґрунт.  Робота проводилася як по стерні та і на падалиці ріпаку. Глибина обробітку до 15 см.

3. HORSCH Tiger 4 MT (несклад.) із системою локального внесення добрив.

Це комбінація тяжкої дискової борони та глибокорозпушувача для інтенсивного обробітку ґрунту. Робота може проводитися на глибині до 35 см. Особливість цієї машини полягає в можливості одночасно з обробітком ґрунту вносити добрива,  оснащений бункером об’ємом 2500 л. Така комбінація дозволяє підвищити ефективність застосування добрив та зменшити витрати на їх внесення. Борона також оснащена подвійним котком, який забезпечує оптимальне ущільнення.  Демонстрація проводилася по стерні та по падалиці ріпаку.

4. HORSCH Leeb 4 AX.

Причіпний обприскувач, який має відносно просту конструкцію, що забезпечує надійну і точну роботу. Надійний бак із поліетилену з об’ємом 3800 л,  також є бак для чистої води –  400 л.  Штанга витримує виважене положення до цільової поверхні. Мінімальна висота до цільової поверхні складає 50 см. Відстань між форсунками складає 50 см. Базові варіанти штанги із шириною захвату від 18 до 30 м.

5. HORSCH Focus 6 TD

Сівалка із технологією смугового обробітку ґрунту Strip-till. За один прохід здійснюється декілька операцій: адресне рихлення, локальне внесення добрив та точний посів.

Це універсальна сівалка, яку можна оснащувати для посіву як зернових культур так і просапних, ріпак в тому числі. Має великий двосекційний бункер 5 000 л (40:60). У випадку використання сівалки для посіву ріпаку, її можна оснастити додатковим бункером MiniDrill для ріпаку, який зазвичай використовується для мікрогранулянту, а великий двосекційний бункер використати для внесення добрив у 2 горизонти.

Демонстрація проводилася на пряму по стерні.

6. HORSCH Pronto 6 DC

Універсальний посівний комплекс Pronto DC для суцільного висіву зернових культур. Оснащена  дисками для попереднього обробітку ґрунту. Бункер об’ємом 5000 л і має 2 секції (40:60). Бункер може бути і односекційним  3500 л. Демонстрація проводилася по стерні та по падалиці ріпаку. Відмінний результат у різних умовах.

7. HORSCH Avatar 4.16 SD

Сівалка для зернових культур, яка сіє напряму без обробітку по технології No-Till. Однодискова машина відрізняється високим тиском на сошник (до 350 кг), що дозволяє її застосовувати на щільних ґрунтах і різних типах агрофону. Демонстрація проводилася на пряму по стерні.

8. HORSCH Maestro 16 SW

Широкозахватна сівалка точного висіву для просапних культур. Дозволяє одночасно вести посів у комбінації із внесенням добрив.

Подібні дні поля корисні як для нас так і для наших клієнтів, оскільки є можливість практично продемонструвати роботу багатьох агрегатів перед великою кількістю клієнтів, поділитися досвідом та відразу отримати зворотний зв’язок.

Дякуємо всім хто завітав!