Державна програма компенсації -25%

2019-07-22-4
22.07.2019

Компанія «РОПА Україна» уже 5 років є виробником культиватора ALLIGATOR, який внесено в Каталог сільськогосподарської техніка та обладнання вітчизняного виробництва, що підлягають частковій компенсація вартості – 25 % (постанова Кабінету Міністрів України від 01 березня 2017 року № 130).

 https://ropa.in.ua/wp-content/uploads/2019/07/2019-07-22-1.jpg

«Протягом 2017, 2018 років та чотирьох місяців 2019 року програмою часткової компенсації вартості сільськогосподарської техніки та обладнання вітчизняного виробництва скористалися та отримали компенсацію близько 10,2 тисяч сільгосптоваровиробників, які придбали понад 23 тисячі одиниць техніки й обладнання.»

В. о. Міністра аграрної політики

та продовольства України, Ольга Трофімцева

null

 «Для українських виробників сільськогосподарської техніки та обладнання брати участь у програмі означає «бути в тренді». Але все ж останнє слово залишається за аграріями. Якщо наша техніка буде гірша від імпортної за якістю, то ніякі 25% компенсації не заохотять селян до її придбання. Немає сумнівів, що сільгоспвиробники віддають перевагу тій техніці, яка дає змогу їм економічно вигідно й прибутково працювати. Разом із тим, купуючи українське, аграрії інвестують у вітчизняне сільгоспмашинобудування й отримують від держави компенсацію як бонус за свідомий вибір.

2018 рік довів, що тандем українських аграріїв і машинобудівників працює! Програма сприяє, з одного боку, оновленню виробничих потужностей аграрного бізнесу, зниженню витрат і підвищенню конкурентоспроможності сільгоспвиробників, з іншого, зменшенню залежності від іноземних поставок техніки й обладнання, розширенню частки українських сільгоспмашинобудівників на внутрішньому ринку, збільшенню сплачених податків до бюджетів усіх рівнів, котрі сумарно перевищили обсяги бюджетного фінансування цієї програми.»

Заступник голови Національного комітету з промислового розвитку –

виконавчий директор, народний депутат України А. М. Гіршфельд