Результати діяльності групи компаній HORSCH

26.03.2019

Оборот групи компаній HORSCH Maschinen GmbH в 2018 році перевищив 402 млн євро, що є новим рекордом в історії компанії. Варто також відзначити, що третій рік поспіль приріст обороту вимірюється двозначною цифрою. Солідні 12% приросту по відношенню до 2017 року (358 млн) Євро пояснюються цілою низкою чинників.

По-перше, HORSCH як і раніше, нарощує інвестиції в виробництво і конструкторські розробки. У всіх сегментах продукції HORSCH, безкомпромісно слідуючи своєму девізу, концентрується на потребах клієнтів і пропонує дієві рішення для їх задоволення. Це відноситься як до сегментів ґрунтообробітку й посіву, так і до машин для захисту рослин і внутрішньогосподарської логістики.

Одним з найважливіших пріоритетів компанії є розробка індивідуальних рішень для специфічних вимог окремих ринків. У комбінації з відмінним сервісом і налагодженою роботою з топ-партнерами по збуту вдається домогтися того, що клієнти компанії по всьому світу отримують саме ту техніку, яка максимально адаптована для конкретних ґрунтово-кліматичних умов і регіональних особливостей господарської інфраструктури.

Частка експорту в загальному обороті компанії стабільно перевищує 80% (в 2018-81%). При цьому, виріс оборот і всередині Німеччини. Частка експорту в Східній Європі перевищує 50%. Уже кілька років поспіль особливо варто виділити виняткове зростання обсягу продажів HORSCH в Україні. У країнах Західної Європи приріст обороту склав 23%. У 2018 році обсяг продажів помітно виріс у Франції, Англії та країнах Скандинавії. Також позитивна динаміка відзначена в Північній Америці, Бразилії та Китаї. На цьому новому для компанії ринку успіх пояснюється розробкою специфічних продуктів для потреб місцевих ринків і їх регіональним виробництвом (наприклад, в Бразилії).

Що стосується зростання виробництва в цілому, тут особливо слід виділити сегменти машин для захисту рослин і пунктирний посів. На виставці Agritechnica в Ганновері в листопаді поточного року будуть представлені новинки як в цих, так і у всіх інших актуальних сегментах.

У фокусі уваги широкої аудиторії в Ганновері в цей раз будуть не тільки машини, а й технології. Наприклад, будуть представлені гібридні моделі, які об’єднують  кращі напрацювання класичного та  органічного землеробства, які тестуються зараз в модельних господарствах компанії.

Громадський тиск змушує хліборобів по всьому світу відходити від стереотипних схем і думати про нові рішення. HORSCH в зв’язку з цим вже давно ототожнюється в очах клієнтів з партнером, який пропонує не тільки високотехнологічну техніку, а й опрацьовані системні рішення для актуальних проблем в галузі. Хліборобське ноу-хау передається клієнтам під час численних практичних семінарів, лекцій, днів поля або на сторінках корпоративного видання Terra HORSCH.

Нові цифрові рішення в формі Apps, Internet of Things – технології або революційні розробки, як наприклад, система для пунктирного посіву зернових Singular System  (відзначена золотою медаллю Німецького Аграрного DLG Товариства) роблять HORSCH надійним партнером для фермерів в справі виробництва здорових і корисних продуктів харчування  в майбутньому. Кількість працівників компанії по всьому світу в 2018 році перевищила  1600 осіб.

Обсяг інвестицій HORSCH у виробництво склав минулого року рекордні 30 млн євро. У Роннебурзі введено в експлуатацію ще один виробничий цех, а в Ландау площа виробничих приміщень була збільшена більше, ніж в три рази. Найбільша в історії фірми інвестиція (23 млн. Євро) реалізується зараз в Швандорфі.

 

Підсумовуючи, слід зазначити, що, незважаючи на негативні погодні умови в 2018 році, зростання обсягу продажів компанії було винятковим. Це дає керівництву  компанії HORSCH всі підстави для позитивного прогнозу на 2019 рік. Успішний початок поточного року це підтверджує.